قوانین کلی سایت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات کانون آگهی و تبلیغات طلا طرح به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت کانون آگهی و تبلیغات طلا طرح و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین زیر از سوی کاربر است:

1. سفارش  از کانون آگهی و تبلیغات طلا طرح بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

3. تمام ابزاری که در کانون آگهی و تبلیغات طلا طرح با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

4. کانون آگهی و تبلیغات طلا طرح به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

قوانین طراحی سایت

1. شروع زمان بندى اجراى قرارداد منوط به پرداخت پیش پرداخت از سوی کاربر به کانون آگهی و تبلیغات طلا طرح و نیز تحویل اطلاعات و مدارك مورد نیاز
جهت اجراى موضوع قرارداد می باشد . 

2. چنانچه بعد از تایید نمونه نهایی که به تایید طرفین رسیده است،کاربر انجام تغییراتى را در آن درخواست نماید، ملزم به پرداخت
هزینه اى مرتبط بر انجام تغییرات که توسط کانون آگهی و تبلیغات طلا طرح اعلام می گردد می باشد . 

3. کاربر موظف است در حفاظت از کلیه اطلاعات امنیتی وب سایت که در اختیار نماینده آن شرکت قرار می گیرد کوشا باشد. در صورتی
که نام کاربری و رمز عبور وب سایت در اختیار افراد غیر قرارگیرد( به هر نحوی
مانند نرم افزار های ، Keyloggerعدم رعایت نکات امنیتی و…
) کانون آگهی و تبلیغات طلا طرح مسئولیتی در این خصوص بر عهده نخواهد داشت . 

4 . کانون آگهی و تبلیغات طلا طرح پس از تایید کاربر در مورد اتمام کار پروژه هیچ گونه تعهدی بابت نگهداری ، پشتیبانی ، ارتقاء ، تغییر محتوا و هم چنین هیچ گونه
مسئولیتی در مورد مشکلات بانک ، خرابی و توقف سرور ندارد و چنانچه کاربر مایل باشد با انعقاد یک قرارداد پشتیبانی با کانون آگهی و تبلیغات طلا طرح که بطور
جداگانه تنظیم می گردد مسائل مربوط به پشتیبانی و نگهداری سایت را مرتفع مینماید .

5. کانون آگهی و تبلیغات طلا طرح در رابطه با هزینه راه اندازی سایت ( اجاره فضا و ثبت دامنه ) و همچنین هزینه شارژ سالیانه سایت هیچگونه تعهدی ندارد . 

 

 

فهرست